KONST / Litografier / Färglitografi 12555176
nr 1255 5176
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, daterad -80, dedikation. Motivet: 32x29
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:59:15
19/5 19:26:43
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman